zestaw termostatyczny alu 15
search
  • zestaw termostatyczny alu 15

Zestaw termostatyczny kątowy z głowicą termostatyczną Herz "H" biała

136,00 zł
Brutto
Ilość
Dostawa w ciągu 2-6 dni roboczych

Głowica termostatyczna Herz "H" biała
Głowica termostatyczna z czujnikiem cieczowym (hydro-sensorem) reguluje temperaturę w pomieszczeniu w zakresie nastaw 6 - 30°C, w pozycji „0”. Ochronę przed zamarzaniem można ustawić na ok. 6°C. Gwint przyłączeniowy do termostatu M30X1,5. Wymiary: długość 78 mm, średnica pokrętła 45 mm.

Nasza rekomendacja:
Głowicę termostatyczną należy wymieniać co najmniej co 10 lat.

Uwaga:
Głowica termostatyczna reguluje temperaturę w pomieszczeniu, dlatego nie należy zakrywać głowicy termostatycznej ani jej nie zapobiegać.

Zestaw termostatyczny, wariant kątowy biały
Dzięki temu wysokiej jakości zestawowi możesz szybko i łatwo podłączyć grzejnik do istniejącej instalacji rurowej. Dostępny w wersji kątowej i prostej, każdy w kolorze chromu i bieli oraz w wersji elektronicznej.

Nasza rekomendacja:
Przy wymianie grzejników zawsze używaj nowych zaworów i głowic termostatycznych.

Dalsza informacja:
Jakość wody grzewczej zgodnie z wytycznymi VDI 2035 lub ÖNORM H 5195
W przypadku stosowania złączek zaciskowych do rur miedzianych i stalowych należy przestrzegać dopuszczalnych parametrów temperatury i ciśnienia zgodnie z EN 1254-2:1998 w Tabeli 5. W przypadku połączeń rurowych z tworzyw sztucznych maksymalna temperatura robocza wynosi 80 °C, a maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, pod warunkiem, że jest to dozwolone przez producenta rur.

Zawartość:
    1 x zawór przepływowy HERZ 1/2" wersja kątowa
    1 x głowica termostatyczna HERZ "H" biała
    1 x zawór zwrotny 1/2" wariant Kątowy

Jakie zawory do podłączenia grzejników pokojowch? - na naszym kanale YouTube tłumaczymy jaki zawór grzejnikowy wybrać do swojego pokoju. Na kanale można znaleść różne poradniki i omówienia produktów z naszej strony.

815
10 Przedmioty

Zobacz także