Vademecum na czas remontu: grzejniki łazienkowe
Grzejnik to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Odpowiednio dobrane...
Grzejniki drabinkowe sekret ich popularności
Mimo dużego zróżnicowania grzejników łazienkowych na rynku, od wielu lat wiodą...
Jaki grzejnik wybrać do dużej łazienki?
Szukając informacji dotyczących remontów i wystroju wnętrz, można znaleźć mnóstwo...
Odpowiednia moc grzejnika w łazience
Wiele mówimy o wyborze odpowiedniego urządzenia grzewczego w naszej łazience – o...
Najlepszy grzejnik do małej łazienki
Mała łazienka wciąż nie jest rzadkością w mieszkaniach. Nawet nowoczesne...

Grzejnik panelowy

Duży wybór, dwa rodzaje połączeń

Niezależnie od tego, czy z zaworem, czy z podłączeniem bocznym - u nas znajdziesz grzejnik pionowy, który jest dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb! Obejmuje to zarówno krótsze grzejniki płytowe do wąskich pomieszczeń, jak i grzejniki łazienkowe z wieszakami na ręczniki. Wszystko w najlepszych cenach i z doskonałą wydajnością - ponieważ design i technologia nie wykluczają się wzajemnie!

Grzejniki panelowe - tanie i praktyczne

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Grzejniki panelowe pionowe dają nam możliwość zaoszczędzenia przestrzeni, stanowią także istotny element ozdobny Państwa przestrzeni mieszkalnej. W ofercie naszego sklepu dobrygrzejnik.pl znajdą Państwo wiele modeli grzejników dekoracyjnych o różnorodnych rozmiarach a także kolorach. W naszym sklepie znajdą Państwo dostępne od zaraz grzejniki pionowe o wysokości od 1640 mm a szerokości od 320 mm.

Szczególnej uwadze polecamy grzejniki pionowe Cubo oraz Julia, których design zaskoczy każdego estetę.

W sprzedaży posiadamy także grzejniki pionowe płytowe wraz dodatkowymi akcesoriami takimi jak osłony boczne oraz zawory termostatyczne. Zakup grzejnika w naszym sklepie to fachowe doradztwo oraz zawsze darmowa dostawa. Grzejniki panelowe polecane są do wnętrz gdzie standardowy grzejnik po prostu nie bedzie pasował. Nasz sklep służy doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej mocy grzewczej grzejników pionowych dostępnych w sprzedaży oraz wyboru odpowiedniego modelu grzejnika. Kolorystyka oferowanych przez nas grzejników dekoracyjnych to oczywiście niezawodna biel oraz czerń, jednak posiadamy w ofercie także grzejniki z białą lub czarną maskownicą stanowiące połączenie tych dwóch nieśmiertelnych kolorów. Połączenie kolorów może stanowić nowoczesny element wystroju Państwa wnętrza.