Filtruj według
Cena
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Wysokość
Kolor
Materiał
Rodzaj podłączenia
Filtruj

Grzejnik Tradycyjny - z podłączeniem bocznym

Duży wybór grzejników na każdy metraż

Z wymiarowego punktu widzenia nie mamy tutaj żadnych ograniczeń – oferujemy grzejniki z podłączeniem bocznym o każdej możliwej wielkości na każdą możliwą przestrzeń. Znajdziesz tutaj grzejniki panelowe pionowe, jak również klasyczne grzejniki kompaktowe. Wybierz swoją ulubioną sztukę i uzupełnij ją odpowiednimi akcesoriami!

Nowoczesne grzejniki aluminiowe z podłączeniem bocznym

Podkategorie

 • Model Alliance

  Model Alliance - włoski grzejnik wykonany z aluminium


  Piękny, nowoczesny design, zaokrąglona powierzchnia, niewielka waga – to sprawia, że włoski grzejnik Alliance jest idealnym następcą starych grzejników stalowych. Dzięki segmentowej konstrukcji można znaleźć rozwiązanie dla każdej sytuacji w pomieszczeniu. Wysokie wartości wydajności grzewczej są przy tym oczywiste.

 • Model Alba

  Model Alba - estetyczny, mocny i wydajny

  Grzejnik dekoracyjny Alba to doskonałe połączenie atrakcyjnego, nowoczesnego designu i przekonujących walorów użytkowych. Jednocześnie nie należy zapominać o cechach praktycznych - segmentowa konstrukcja umożliwia uzyskanie długości całkowitej do 160 cm - odpowiada to 20 segmentom.

 • Model Classic

  Model Classic

  Grzejnik aluminiowy Classic jest elegancki, energooszczędny i do tego wyróżnia się solidną konstrukcją w atrakcyjnej cenie. Grzejnik Classic szybko się nagrzewają, dzięki czemu pomieszczenie, w którym jest zainstalowany grzejnik, pozostaje przez długi czas komfortowo ciepłe. Sprawdzi się idealnie, jeśli planujesz remont mieszkania lub domu. Możesz kupić u nas grzejniki zarówno zakupisz u nas zarówno bez osłony bocznej jak i z osłoną boczną aluminiową