Firma Rybarz Sp. z o.o. zaprasza do nowo zaprojektowanego sklepu internetowego z grzejnikami.

W zakresie grzejników, grzejników aluminiowych, grzejników płytowych posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno z klientami indywidualnymi jak i klientami komercyjnymi oraz instalatorami. Przez lata zawsze staraliśmy się znaleźć dla naszych klientów najlepszy stosunek ceny do wydajności (ogrzewania). Rybarz Sp. z o.o.. działa na arenie międzynarodowej, aby móc prezentować naszym klientom najlepsze grzejniki i akcesoria do grzejników.

Niezależnie od tego, czy chodzi o grzejniki pokojowe, grzejniki łazienkowe, zawory z podłączeniem od dołu (podłączenie zaworowe) czy też grzejniki z podłączeniem bocznym w różnych rozstawach osi – z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie grzejniki i akcesoria do grzejników dla swojego projektu. Nasz nowy zespół grzewczy zawsze stara się zaoferować szybką i niezawodną obsługę. Na zapytania klientów odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe. Dostarczamy również oferowane artykuły również do takich krajów jak: Niemcy, Austria, Belgia, Holandia i Luksemburg - jeśli jesteś zainteresowany wejdź na nasz niemiecki sklep internetowy www.neuheizung.de.

Jesteśmy mocno zaangażowani w innowacje grzejnikowe, dlatego pracowaliśmy również nad pierwszym na świecie uniwersalnym grzejnikiem aluminiowym, w fazie rozwoju i produkcji aż do gotowego produktu. Naszymi klientami i dostawcami są renomowane firmy krajowe i międzynarodowe. Na życzenie firmy mogą otrzymać kurs obsługi, montażu, skręcania i testowania aluminiowych grzejników panelowych. Założyciel „dobrygrzejnik” od 2009 roku zajmuje się tematem grzejników.