Filtruj według
Szerokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Wysokość
mm mm
Kolor
Materiał
Rodzaj podłączenia
Filtruj
Grzejniki łazienkowe elektryczne i drabinkowe
Elektryczne grzejniki łazienkowe stały się nieodłącznym elementem nowoczesnych...
Vademecum na czas remontu: grzejniki łazienkowe
Grzejnik to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. Odpowiednio dobrane...
Grzejniki drabinkowe sekret ich popularności
Mimo dużego zróżnicowania grzejników łazienkowych na rynku, od wielu lat wiodą...
Jaki grzejnik wybrać do dużej łazienki?
Szukając informacji dotyczących remontów i wystroju wnętrz, można znaleźć mnóstwo...
Odpowiednia moc grzejnika w łazience
Wiele mówimy o wyborze odpowiedniego urządzenia grzewczego w naszej łazience – o...

Grzejniki pokojowe

Grzejnik pokojowy, kaloryfer pokojowy to bezpieczny wybór na każdą przestrzeń!

Nasz szeroki wybór grzejników pokojowych nie pozostawia nic do życzenia – do każdego pomieszczenia znajdziesz odpowiedni wariant kaloryfera pokojowego. Wysokość i długość grzejników można łatwo regulować i dobierać tak, aby przepływ ciepła był zoptymalizowany w zależności od wielkości pomieszczenia. Przekonaj się sam!

Grzejniki pokojowe | kaloryfery pokojowe

Grzejniki pokojowe do Twojego domu

Grzejniki pokojowe mają tak samo duże znaczenie jak grzejniki łazienkowe. Nie warto i nie ma potrzeby korzystać z całej ich mocy, ponieważ temperatura we wnętrzu pokoju może a nawet powinna być niższa, niż ma to miejsce w łazience. Szczególnie w sypialni można zastosować grzejnik (kaloryfer pokojowy) o mniejszej wysokości i mocy. Tutaj większe znaczenie ma ile miejsca zabiera nam grzejnik oraz oczywiście jego design. Jeszcze do niedawna trudno było znaleźć grzejniki pokojowe o nowoczesnym wyglądzie górował tutaj praktyczny aspekt grzejnika. W dzisiejszych czasach możemy połączyć oba elementy, kupując grzejniki o nowoczesnym wyglądzie ale także dużej funkcjonalności.

Grzejnik pokojowy pionowy

Obecnie gorącym trendem wśród projektantów wnętrz jest grzejnik pokojowy pionowy. Surowa forma orurowania doskonale wpisuje się w nowoczesny minimalistyczny design pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się tutaj kaloryfer o kolorze czarnym, antracytowym lub grafitowym. Dobrym pomysłem jest także zastosowanie białego płaskiego grzejnika przypominającego panel - tego typu grzejnik potrafi zupełnie odmienić aranżacje wnętrza. W ofercie można znaleźć nawet modele o wysokości 180 cm z podłączeniem dolnym i wieloma szerokościami oraz rozstawami. Dobrze takie grzejnik umieścić na pustej ścianie co pozwoli wykorzystać tę przestrzeń bardzo praktycznie. 

Nowoczesne grzejniki do pokoju dziennego - salonu

Obecnie oferowane grzejniki dekoracyjne wyglądają zupełnie inaczej niż ich dawne odpowiedniki. Proste i wysokie panele dekoracyjnych grzejników zmieniają postrzeganie tego elementu wyposażenia. W ofercie naszego sklepu można znaleźć grzejniki konwektorowe, grzejniki modułowe. Warto nadmienić, że oferujemy szeroki wybór form, kształtów i kolorystyki co pozwala na niemal nieograniczone możliwości w zakresie wykorzystania kaloryfera jako elementu wystroju wnętrza. Dokonując wyboru danego modelu warto zwrócić uwagę na sposób podłączenia grzejnika do salonu oraz takie parametry jak rozstaw podłączenia, wysokość, moc w watach. Na ten moment w ofercie zdecydowana większość to grzejniki z dolnym podłączeniem, co pozwala ukryć te elementy instalacji.

Kaloryfery pokojowe, grzejniki pokojowe

Różnorodna oferta naszego sklepu online pozwala Państwu dobrać grzejnik o właściwym dla Państwa wyglądzie oraz w atrakcyjnej cenie. Warto także zwrócić uwagę, że innowacyjne grzejniki pokojowe z naszej oferty cechuje także bardzo dobra jakość techniczna.  Urządzając Państwa przestrzeń do życia warto wybrać grzejniki pokojowe, które nie tylko zapewnią odpowiednią temperaturę wnętrza, ale także będą atrakcyjne wizualnie. Prosimy pamiętać o koniecznej mocy grzejników tak aby nie była zbyt mała. Warto także zwrócić uwagę na nowoczesne grzejniki pokojowe o bardzo małej grubości. Przedstawicielem tego typu kaloryfera jest Pionowy grzejnik panelowy Cubo, który oferuje wyłącznie nasz sklep. Dzięki niewielkiej głębokości konstrukcyjnej wynoszącej tylko 96 mm oraz praktycznej konstrukcji segmentowej Cubo można z powodzeniem zintegrować z niemal każdym pomieszczeniem. Informuje także, że nasze grzejniki objęte są 10 letnią gwarancją producenta oraz darmową dostawą w ten sposób nie muszą się Państwo martwić o koszt dostawy. 

Grzejniki pokojowe - najlepsze modele na rynku

Grzejniki pokojowe to nieodłączny element każdej instalacji centralnego ogrzewania. Są one dostępne w wielu rozmiarach i stylach, dlatego ważne jest, aby wybrać model, który będzie pasować do naszych potrzeb i naszego wnętrza.

Grzejniki pokojowe a moc grzewcza

Jednym z kluczowych czynników przy wyborze grzejników pokojowych jest ich moc grzewcza. Im większa moc, tym więcej ciepła będzie produkowane. Dlatego ważne jest, aby dobrać odpowiednią moc grzewczą do wielkości pomieszczenia, w którym grzejnik ma być zamontowany.

Nowoczesne grzejniki pokojowe a styl wnętrza oraz aranżacja wnętrza

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze grzejników pokojowych jest ich styl. Dostępne są modele o prostych i eleganckich liniach, jak i bardziej ozdobne i stylowe. Ważne jest, aby wybrać model, który będzie pasować do naszego wnętrza i dodawać mu charakteru.

Podsumowanie

Wybierając grzejniki pokojowe, ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich moc grzewczą i styl, tak aby dobrać odpowiedni model do naszych potrzeb i naszego wnętrza. Warto pamiętać, że w naszym sklepie koszt dostawy jest darmowy. Zapraszamy także do kontaktu - pomożemy dobrać odpowiedni rozstaw, wymiar (cm), np. podłączenie dolne, rozstaw połączenia, kolor np. biały oraz szczegółowy typ. W ofercie nowoczesnych grzejników pokojowych na pewno uda nam się dobrać grzejnik przykładowo o odpowiedniej wysokości rodzaju podłączenia, rozstawu, typu oraz dostępności w naszej ofercie.